Tanie torby młodzieżowe

Torby do szkoły
Czy do szkoły można iść tylko z plecakiem? Niekoniecznie! Młodzieżowe, pakowne torby, wykonane najczęściej z płótna bądź bawełny są w stanie pomieścić naprawdę dużo. Wyposażone zwykle w dwie komory oddzielone wąską, materiałową przegrodą skutecznie zaprowadzają porządek w szkolnych zeszytach i książkach. Niemal wszystkie na zawieszanym na ramieniu pasku mają niewielką kieszonkę na telefon komórkowy.

Torby na ramię
To najbardziej popularne torby wśród młodzieży, wybierane najczęściej ze względu na praktyczność i wygodę noszenia. Posiadają klapę zamykaną zwykle na rzepy lub magnesowy zatrzask. Materiał wykonania to zazwyczaj odporna na przetarcia i zabrudzenia sztuczna tkanina lub nie wychodzący z mody zamsz. Takie torby mogą nosić zarówno dziewczęta jak i chłopcy.

Torby z materiału
Torby w stylu francuskim, wykonane z tkanin naturalnych – lnu, bawełny czy satyny. Są kolorowe, pełne życia, idealne dla młodej kobietki. Bardzo często zawierają skórzane wstawki, na przykład wzdłuż zamka czy skórzane uchwyty. Tkaniny są jednolitych kolorów lub zdobione na przykład w motyw kwiatowy, grochy czy prążki. Często spotykane w tym fasonie są boczne kieszonki, lekko marszczone na gumce.

Torba młodzieżowa – worek
To torba idealna zarówno do szkoły, na wyjście na miasto, zakupy czy na wycieczkę. Jest pojemna lekka i poręczna. Format w kształcie długiego worka spokojnie pomieści nawet duże książki czy teczki na dokumenty formatu A4. Usztywniane dno sprawia, że wszystko spokojnie się mieści i nie gnie. Dodatkowe kieszonki zasuwane na zamek idealnie nadadzą się jako schowek na legitymację, bilet miesięczny czy telefon komórkowy.